“Kush janë dashnorët e mi?”, nusja që u mbajt "e burgosur" nga burri përballet me vjehrrën "live", e moshuara: Kërkoj falje, të lutem mos ik

12 Shkurt 2024, 13:41Kronika TEMA
“Kush janë dashnorët e mi?”, nusja që u mbajt "e

Vjehrra e 32-vjeçares ka tërhequr akuzat ndaj nuses së saj, e cila pas arrestimit të të birit, pretendoi se e reja e kishte tradhtuar Asqeri Mandrin.

Nëna e Asqeriut u shpreh se i bëri deklaratat pasi i iku truri kur i shkoi policia në shtëpi.


“Unë nuk kam asgjë, burri ka dhënë urdhër që të mos dal nga dera pa ardhur unë nga Greqia. Për fjalët që i kam thënë, i kërkoj falje. Kurrkush nuk i ka bërë asgjë grave”, tha vjehrra.

Pjesë nga biseda:

Nusja: Kush janë dashnorët e mi?

Vjehrra: Kur mu mbush shtëpia me polic, në iku truri. Derën e mbante hapur, nuk jemi zënë asnjëherë për diçka.

I kërkoj falje 100 herë, vjehrri ka thënë pa ardhur unë nga Greqia nuk do të dalësh nga ajo derë.

Nusja: Unë në atë derë nuk rri më

Vjehrra: Mos u largo, nuk jam unë dakord, as burri

Nusja: Edhe pas faljes së saj nuk mund t’i harroj dot, nuk kaloj dot në lagje.

2 Komente

 1. t
  tony

  Me falni por kjo eshte nje kurve plake d poshter qe ben çdo gje te shfajsoje djalin dhe te beje nusen me faj pa fakte kjo plak e poshter dote futet atje mrena ne burg per akuza fallce per nusen turp shumē turp per moshen qe ka nje moster e keqe

  1. F
   Fener Zizi

   Tani mu mbush mendja qe Ai Djalei qe eshte ne Burg ,e meritoka sepse e paska edhe Nonen Kurve, pra Klysh Kurve.

   Lini një Përgjigje