Me armë e mina me telekomandë me vete, një i arrestuar në Vlorë

12 Shkurt 2024, 13:20Kronika TEMA
Me armë e mina me telekomandë me vete, një i arrestuar në

Një person ka rënë në pranga në Vlorë, pasi është kapur duke lëvizur me armë dhe mina me telekomandë me vete.


Arrestimi ka ndodhur në lagjen ‘10 korriku’ në Vlorë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, nëse do bënte atentat apo do i shiste minat.

 

Lini një Përgjigje