Misteri i zhdukjes së Ervis Martinajt, ish-e dashura: S’kam lidhje me zhdukjen e tij! I kam dhënë fund historisë

23 Mars 2023, 17:00Kronika TEMA

Misteri i zhdukjes së Ervis Martinajt, ish-e dashura: S’kam lidhje me

Ish e dashura e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, Deta Kokomani mohon lidhjen me zhdukjen e tij. Në një komunikim ekskluziv për emisionin ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv  tha se ka muaj që i ka dhënë fund historisë me të dhe e ka harruar, ndaj shprehet se fjalët e saj janë përdorur nga persona të tjerë.

Sipas Deta Kokomanit, jeta e saj vazhdon ndërsa shton se nuk ka aspak interes lidhur me fatin e Ervis Martinajt, ish bosi i lojërave të fatit që dyshohet se u pa para se të zhdukej në ambientet e një hoteli me ish-Misin. 

Referuar fjalëve që kanë qarkulluar në media se Ervis Martinaj shoqërohej me një vajzë tjetër dhe jo me të kur u zhduk, Deta Kokomani thotë se fjalët i janë përdorur.

“Kanë dalë online, unë s'kam dhënë intervistë, thjesht janë përdorur fjalët e mia nëpërmjet personave të tjerë. S’i kam thënë unë ato fjalë drejtpërdrejt, kupton?! Ky muhabet ka marrë përmasa shumë të mëdha kështu që nuk dua ta zgjas. 

Unë s’kam lidhje me zhdukjen e personit, fare. Unë i kam dhënë fund asaj historie dhe kaq. Kam jetën time. Është temë që unë e kam harruar, ka me muaj dhe thjesht mediat po e shfrytëzojnë tani për përfitimet e veta dhe unë s'dua fare”, tha Deta Kokomani në emisionin ‘Pa Gjurmë’.

Kujtojmë se 22 vjeçarja, Sadete Kokomani, ish-miss Shqipëria, në datën 5 gusht rreth orës 17:00 është nisur me taksi nga Durrësi për në Tiranë pasi kishte komunikuar me Ervis Martinajn nëpërmjet aplikacionit ‘Telegram’ për të parë një shtëpi që do e merrte me qira. Pasi ka parë shtëpinë 22 vjeçarja ka shkuar me taksi tek ‘Hygeia’ në Tiranë ku ka hipur tek një audi me targa të huaja.

Në automjet, Ervis Martinaj ishte i ulur në vendin e parë të pasagjerit ndërsa Jeton Lami ishte në vendin e shoferit. Mësohet se në dëshminë e dhënë, përshkrimet që e reja dha mbi personin që shoqëronte Martinajn, i përshtaten Jeton Lamit.

22 vjeçarja është ulur në sedijen e pasme dhe më pas janë nisur nga Tirana drejt një hoteli në Durrës ku më pas Jeton Lami ka bërë rezervimin për Martinajn dhe të renë dhe më pas është larguar.

Më 7 Gusht policia ka imazhin e fundit nga Ervis Martinaj në qytetin e Durrësit dhe të Tiranës tek një hotel ndërsa më 10 Gusht xhaxhai i tij Faik Martinaj ka bërë denoncimin në polici për humbjen e kontakteve me nipin.

Ervis Martinaj është një prej njerëzve më të njohur të botës së krimit në vend. Ai është konsideruar si një nga njerëzit më të rrezikshëm në Tiranë, i akuzuar për vrasje dhe i dyshuar për disa ngjarje të rënda, që kanë tronditur kryeqytetin.

17 Komente

 1. H
  Heee cfare te ben VIP sta ben askush. !

  Prinderit qe kane vajza , duhet kujdes i vecante se ju mere koka here dhe perfundojne neper Hotele me njerez qe kane Probleme me Ligjet .. Perjashto ato Prinder qe i ushqehen vajzat me te tilla veprome per Interes te buxhetit familiare...

  1. P
   Prec Ulaj

   Mos i bini kot me qaf kesaj fytyre engjellore. Kjo kreu sherbimin, mori parate.

  2. H
   Heee cfare te ben VIP sta ben askush. !

   Prinderit qe kane vajza , duhet kujdes i vecante se ju mere koka here dhe perfundojne neper Hotele me njerez qe kane Probleme me Ligjet .. Perjashto ato Prinder qe i ushqehen vajzat me te tilla veprome per Interes te buxhetit familiare...

   1. H
    Heee cfare te ben VIP sta ben askush. !

    Prinderit qe kane vajza , duhet kujdes i vecante se ju mere koka here dhe perfundojne neper Hotele me njerez qe kane Probleme me Ligjet .. Perjashto ato Prinder qe i ushqehen vajzat me te tilla veprome per Interes te buxhetit familiare...

    1. k
     kurva

     ti nuk di kurgje per e. martinin, a e ke dashte apo te jane dashte parate. kur flet keshtu ti je nje kokerr kurve qe shitesh per leke. edhe kjo dalja jote sot njofton se je ne shitje e me cmim te lire. te marrofte zoti babai gjyshin nga babai, nene, gjyshen nga nena daje dhe vellezerit nqs ke. rrote kurve me peshty kush te shofi. sa leke kerkon per 3 ore ne hotel mosha 60-65 them se jane mosha me mire per ty se keta te japin pre. ervisi sa vjec ishte. per ty rendesi ka kulte per moshe nuk ka problem

     1. x
      xha Beqo

      e mi Sadete...

      1. h
       halleluja sy reptili te rrezikshem

       goca paska ca sy si kanibale lol ,qe mezi pret castin ti nguli dhembt ne qafen e dikujt .

       1. H
        Hasoni

        Po ca keni goca 2 metra pjeshkë se ne jep falas normal që visi cun bujar i ka ngrit karrieren

        1. D
         Draper dhe Çekan

         Jo mi motra , ti vetem karin haje, cdun me ty keta hajvaner. Le ta gjeje spaku dhe cucja kete pune.

         1. P
          Pirdhni se liroheni.

          E para, perse kete shkrim e shoqeroni me nje galeri fotosh te nje rroc kurve, qe bie ne ""dashuri" me ne mashkull familjar me tre femije. E dyta cfare t'i zberthesh kesaj kurve, ajo kar ka ngrene kundrejt pageses. Boll me histori prostitush.

          1. V
           Vk

           Ne cdo vend Mis-et mbas kurorzimit bejn kontrata me firma te njojura dhe ngren ndonje fondacion per bamirsi. Ketu kalojn ne prostitita.

           1. a
            astriti

            Ke te drejte goce ai s'ishte gje tjeter vec klienti i radhes.Dhe televizionet ju bejne reklame ketyre kurvave duke propaganduar prostitucionin.

            1. e
             ernesti

             Cfaj ka kjo baxhella kjo leket i ka mare....

             1. V
              Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

              Produkt i djalit te deputetes Luljeta Bozo.

              1. S
               Stop

               STOP mos i iepni hapesire ketyre vajzave. Ervisi ka grua dhe femije. Mendoni dje per ato sepse eshte e rende

               1. L
                Likja

                Po' kur ameno ervisi per grun dhe kalamojt e bredh me kurva neper hotele,pse duhet te mendojne gazetat,

               2. Thanasi

                Ajo ka gjetur Visin tjeter te radhes dhe qe te kuptojme se ka lidhje apo jo shikoini kontin e llogarise dhe aty do te gjeni parane maramendese qe i ka dhene i dashuri qe sot "e ka harruar".Thjeshte per Visin keto ishin malle tregu qe ai i blente shume thjeshte me nje top me Euro!

                Lini një Përgjigje