Policia britanike jep alarmin: Ishte në liri me kusht, i riu shqiptar zhduket pa lënë gjurmë

17 Nëntor 2023, 21:50Kronika TEMA
Policia britanike jep alarmin: Ishte në liri me kusht, i riu shqiptar

Një i ri shqiptar është shpallur në kërkim nga policia britanike, pasi dyshohet se është arratisur pasi ishte lënë në liri kundrejt një garancie pasurore.

Oficerët e policisë së Cheshire po bëjnë apel për informacion nga publiku për të ndihmuar në gjurmimin e Ali Kacit.

22-vjeçari nga Shqipëria, me banim në Runcorn, kërkohet nga policia për shkelje të garancisë. Ai ishte lënë në liri me kusht pasi u kap duke kultivuar kanabis.

"Ai përshkruhet si i bardhë, me një strukturë proporcionale, me flokë të shkurtër kafe dhe sy kafe, dhe ai gjithashtu ka lidhje me zonën e Londrës së Madhe.

Kushdo që sheh Kacin, ose ka ndonjë informacion në lidhje me vendndodhjen e tij, i kërkohet të telefonojë Policinë e Cheshire në numrin 101, duke cituar 23000213484, ose të vizitojë faqen e internetit", njofton policia britanike.

5 Komente

 1. P
  Pidhi motres

  Ju qifsha rracene gjithe lajmet e karit. Krimineli bar kultivues eshte arratisur. Gazette kurvash

  1. a
   ana

   O pidho ku e lexove fjalen "kriminel" se nuk e shoh gjekundi?

   1. R
    Raimonf vlonjati

    Kush gjen Kacin ti haje mutin

   2. K
    Kalec Dega

    Do ishte mire qe Mero te kishte shkruar si titull: "Fleterrufe" - Bravo, Aliu..te prije e mira, varja Temes legene..... = lol

   3. k
    kete kisha tani per tani

    Ne Angli keshtu zhduken si Kumbaro i Remzi Hoxhes me çip ne kembe! KJo eshte demokracia.

    Lini një Përgjigje