“Punë profesionale”, ish-deputeti Spartak Braho paraqitet në SPAK

12 Shtator 2023, 12:06Kronika TEMA

“Punë profesionale”, ish-deputeti Spartak Braho paraqitet

Ish deputeti i PS-së dhe i LSI-së Spartak Braho është paraqitur sot paradite në SPAK.


Momentalisht nuk dihet përse është thirrur, ndërsa vetë Braho u tregua i rezervuar ndaj gazetarëve të cilët u interesuan përse ndodhej atje.

“Punë profesionale. Duhet zhvilluar më tej ligji pë veprimtarinë e SPAK.”


 Braho nuk tha nëse kishte dhënë sqarime për ndonjë dosje të cilat janë në objekt hetimi nga SPAK.

2 Komente

 1. M
  Mokrari

  Baba taku dhe likja te flasin per guroret e mermerit qe kane ne Skrapar ku u gjeten ato toka.

  1. P
   Petro Kadilli.

   Uauuuu. Mos e kane pyetur per hotelin ne Voloreke moj korbani, se gojet e liga thone se e ka te tijin ai, e ka bere me djersen e bythes.

   Lini një Përgjigje