"A janë paratë më të rëndësishme se fëmija yt?" Loredana thumbon Mozzik në këngën e re?

25 Janar 2023, 10:09Lifestyle TEMA

"A janë paratë më të rëndësishme se

Loredana Zefi ka lajmëruar se do publikojë këngën e re që do jetë dedikim për të bijën, Hanën dhe ka ndarë një pjesë të saj në TikTok.

Ajo që mori vëmendje ishte një pjesë ku ajo thotë: “A janë paratë më të rëndësishme që nuk je me fëmijën tënd?” Pjesë të cilën, Loredana e ka shkruar edhe në mbishkrimin e videos.

Kjo ka bërë që fansat të ngrenë dyshime se reperja po thumbon të atin e vajzës, Mozzik.

Dyshja jo rrallëherë kanë përmendur njëri-tjetrin në këngët e tyre.

 

1 Komente

  1. f
    femijet jane me te rendesishem se cdo pasuri

    Lexuar Loredanen , me erdhi nder mend nji rast , pak a shume te ngjashem me kte ne lidhje me femijen . burri i saj mburrej ne cdo rast para shoqeris duke i bler sense me vler gruas dhe mburrej se shpejti do ndertonte nji Vile ,nderkohe qe si mosh ai kishgte kaluar te 50-at nderkohe qe ajo sapo kishte kaluar te 30 -at ,qe me sa dukej asaj i kiste vajtur ne maj te hundes me gjithcka nga burri , sa nji dit ajo ja plasi para miqeve ,duke i then : Ngele duke folur per kte e ate , bej Vila bej ashtu e keshtu , nderkohe qe ti s'je i zoti te besh femij !

    Lini një Përgjigje