Aludimet për një video intime që po qarkullon në rrjet, reagon moderatorja Luana Vjollca: E turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze

30 Shtator 2023, 22:24Lifestyle TEMA

Aludimet për një video intime që po qarkullon në rrjet,

Moderatorja e famshme, Luana Vjollca ka reaguar ashpër pas aludimeve për një video intime që po qarkullon në rrjetet sociale.

Prezantuesja televizive ka hedhur poshtë pretendimet në një postim në InstaStory, ku shkruan se është “e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze“.

“S‘kam tatuazh“, shkruan Luana Vjollca krahas një foto të saj ku tregon pjesën e dekoltesë.

Aludimet për një video intime që po qarkullon në rrjet,

Ndërsa shkruan: “E turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot ka vendosur të zgjedhë rrugë tjetër në këtë jetë për t‘ia dalë, rrugën e punës.“

Reagimi i moderatores Luana Vjollca erdhi pas një deklarate të ekspertit të kriminalistikës, Ervin Karamuço, i cili u shpreh se po qarkullojnë disa video gjysmë erotike të 2 vajzave të njohura të showbizz-it shqiptar që janë gjetur në telefonin e një personazhi në kërkim.

Ervin Karamuço theksoi se njëra prej këtyre vajzave, është ndër më të bukurat e ekranit dhe personazh i dashur për publikun, duke shtuar se video është filmuar nga poseduesi i telefonit.

Karamuço tregoi se në këtë celular del gjithashtu edhe një personazh tjetër që porosit femra shqiptare për llogari të bandave të Dubait, “dhe i pyet, si i do bionde, brune, çmimet etj bën ndërmjetësuesin”.

“Për njërën prej personazheve më të bukura në Shqipëri paguhen deri 100 mijë euro në ditë për të kaluar 1 javë, ose 3-4 ditë diku në një vend tjetër, jo në Shqipëri, në një vend ekzotik. Më së shumti në Dubai”, deklaroi eksperti i kriminalistikës.

Ervin Karamuço: “Unë e kam parë vetë në një celular. Para disa ditësh u dorëzuan disa kode, password, celularë në SPAK nga ana e familjarëve të një personazhi. Kanë dalë disa video gjysmë erotike, kanë filluar të shpërndahen në celularët e disa personave, kanë filluar po vijnë edhe tek ne.

Dy personazhe të showbizzit, madje njëra është shumë e dashur për teleshikuesit ka dalë aty. Është filmuar nga celulari i këtij personazhi. Emrin s’mund ta them, ne presim hetime nga ky celular dhe na dalin këto video.

Janë dy vajza nga showbizz, por njëra është që njihet shumë. Është një video që e fimon poseduesi i këtij celulari që është një person ende në kërkim nga drejtësia shqiptare.

Në këtë celular del edhe një personazh tjetër që porosit femra shqiptare për llogari të bandave të Dubait, dhe i pyet, si i do bionde, brune, çmimet etj bën ndërmjetësuesin. Do dalin çudira, tmerrueshme për disa. Do përfshijë listë pagesa, kë kanë paguar për t’i mbrojtur, policë, prokurorë.

Është prostitucion, korrupsion, krime, indicie. Janë pjesë kronologjie të jetës së një personi që është marrë me shumë gjëra të pista në këtë vend.

19 Komente

 1. .
  ..

  Ti je nje prostitute dhe do benin mire te hidhnin mut se balten e ke pak

  1. R
   Raimond Vlonjati

   Komentet ketu vetem me sharje .Tani kjo Luana nuk po thote ndonje gje qe ta shani.Kjo po thote qe 'nuk jame une aty", sepse ai sharlatani Karamuco tha qe " eshte nje vajze shume e dashur per publikun" . Ai tamam burre bythec , se nuk flet mashkulli keq per femrat. Dhe meqe ra fjala Luana nuk eshte ne ate video, sepse po qarkullojne disa foto te marra nga ato videot ku ato vajzat jane brune, dhe nuk ngjajne fare me kete Luana Vjollcen. Po qe kushdo qe te jete ne ato video, nuk ka pse ti gjykoni dhe shani, se nuk shahet femra more , se po lini nam me keto komente te pista, qe tregojne nivel te ulet fare

  2. V
   Vlora.Vlora

   ha ha pse te djeg ty prositute televizioni ,nejse per 100 mije euro ai qe ti ka ofruar ka qene nje cope gomari se ti vetem silicon je

   1. k
    k

    Në llumin ekzistencial të shoqërisë së degraduar shqiptare,kurvëria dhe prostitucioni nuk janë e keqja më e madhe pasi ka pasoja vetëm personale.

    1. a
     aa

     pasoja personale ka e vertet.. por nese ketyre tipave u behet jehone ne tv atehere ato jane shembull shume i keq per adoleshentet e rinine. te gjithe e dime si jane 12-13 vjecaret qe nuk mendojne gjate.... jetojne vetem per momentin, e kopjojne cfare paraqitet ne tv persa i perket modes e stilit te jeteses, moshe ku influenca e shoqerise eshte me e madhe se ajo e prinderve. do te te peqente ty nese femija jot do mundohej te imitonte kete lloj tipi?

   2. s
    shka i kon ba Shqipnis kto bre

    kuuuuuuuu - kuuuuuuuuuuuu hip mbi Kamel foto erotike ne prehrin e bubuzhelave te shkretetires duke ber - ate qe s'thuhet .sa turp !

    1. K
     Kujtim

     Vajzë!!!!??.. Në çfarë viti?

     1. D
      Daullxhiu

      Mire e ke o Kujtim, kjo eshte gjithcka po vetem e felliq fjalen vajze. Ti moj shoqa silikon ke zgjedhur te hash mut kamele ne arabi bile edhe mut arabi per ca dollare, te befte mire, po mos na bej te virgjeren. Vajze quhet nje femer qe se ka provuar penetrimin. Mesoje mire o shoqa silikon.

     2. b
      beni

      Dihet qe shumica e ketyre prezantuesve,kengetareve modeleve qe tregojne se bejne gjoja pushime ne vende shume te shtrejta, ne fakt punojne si prostituta , ketu dalin dhe na bejne moral.

      1. a
       aa

       po ty cka qe te djeg moj cupe???? Ervini thote qe eshte njera nder me te bukurat e ekranit.... ne syte e mi nuk je vetem ti e bukur... une kujtova se ishte Rudina D...

       1. l
        llazi usa

        Keto kurva e prishen kete vende

        1. T
         TAIPI

         Nuk kane faje ata fajin e keni ju qe me silikone jeni bere njesoj Ti me dukesh si motra e asaj ROZA LATIT

         1. T
          Tixhja, ish komshia :gojt e kqia thon;

          Gojoren e ? e ka Specialitetn e saj . Bulldum Fik i.Topja ne gerrmaz mi druq !pupupupupu c'jan bo nji kto sot

          1. E
           Erdogan

           Dergoni nja dhjete te tilla me nga 100.mije Evro Nata tek vellezerit tuaj te Allahut o Arnaute dhe mbaron ceshtja e Ekonomise Arnaute. Do ja kaloni edhe Mon-Arxo fashisteve Greke Arvanitas qe lane kokallat (kockat "shqip") duke luftuar Barbaret Osmanllinj dhe Vezireve,Pashallareve,Bejlereve etj Skini perse ja jepni Arabeve Portin e ish Epidhamonosit (Durresit). Per you Evropa eshte e huaj pavaresisht se Geo-Grafikisht gjendeni atje. Sa te kini Pashain Greke nga fshati me emer Greke Vuno por i shitur tek Baba Erdogani mos kini frike.

           1. I
            I neveritur nga programe pisash

            Degjenerata! Ku e njohin turpin këto plehëra, kur në programet e tyre servirin kofshë, gjokse, vithe, llapë, tatuazhe, byzë dhe b¥thë...a thua se me këto "sende" ndërtohet familja, jeta dhe e ardhmja e rinisë?! Ky është degjenerim, shkatërrim masiv i jetës së të rìnjve dhe të rejave përmes guximit prej horrash, që s'kanë as moral, as tru, as norma njerëzore. Pa u shprehur fare Karamçua, situata është ulërimë dhe të vësh duartë në kokë. Ku po vete Shqipëria?! 30 vjet më parë vajzat dhe djemtë shkëlqenin nga bukuria, nga zelli për mësim, për punë, për familje dhe për jetën dinjitoze... Sot lemeria përhapet pa pushim nga programet degjenerativë të të çmendurave dhe të çmendurve të guximshëm që s'e njohin turpin dhe moralin. Midis tyre është edhe kjo luanesha e vjollcës, që nga emrat e përdorur për identifikim, duket se është "produkt" vetëm i dy femrave...

            1. E
             Elmira

             Tmerrr..tmerrr..mbyllni televizionet...,,AMA,, të çohet në ,S,P,A,K,.. e shthurrën rininë.. 12. 13 vjeçarët..bredhin natën..nuk mblidhen në shtëpi..nuk dëgjojnë prindërit..vajza e djem bashkë ..mbi stolay që ka vendosur bashkija..pinë ,,drogë,,dhe pastaj zihen e ukërasi ..nuk po dinë ku janë..u flet nga ballkoni..uleni zërin se ora 1 e natës..të gjuajnë me gurrëëë.të gjitha këto nga stacionet telev...

             1. K
              Kilja

              Mos aludon per veten ky dhe nuk kuptojme gje?

              1. V
               Vk

               Je ti Luana 100%. Me floke te zeza ose paruke. Tatuazhet nese ende i ke, i mbulon me makeup ose i ke hequr me lazer. Me e thjeshta eshte qe kane qene tatuazhe me ngjitje qe hiqen ose lahen. Ec mos na derdellit me po pranoje.

               1. E
                E di

                Tatuazhet ne dore mbi dy gishta i ka ama... i ka personi ne video te njejtat tatuazhe mbi dy gishta?

                Lini një Përgjigje