Armina Mevlani: Dua që të zvogëloj gjoksin, por kam frikë

1 Gusht 2022, 15:12Lifestyle TEMA

Armina Mevlani: Dua që të zvogëloj gjoksin, por kam frikë

Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një ‘intervistë virtuale’ me ndjekësit e saj në Instagram ku u ka dhënë mundësinë ta pyesin rreth gjërave të ndryshme.

Mes të tjerash dikush e ka pyetur blogeren nëse ajo ka menduar që të bëjë zvogëlimin e gjoksit. Armina ka zbuluar se e ka konsideruar në të ardhmen këtë gjë, duke qenë se vuan edhe nga skolioza.

“E kam konsideruar absolutisht, në të ardhmen sepse kam skoliozë. Por jam vërtetë e frikësuar nga çdo lloj operacioni në përgjithësi” – ka shkruar Armina. 

 

4 Komente

 1. G
  Goni kurvari

  gabim ! Titty-fuck eshte ne mode tani. Me vone kur te te varen deri te gjunjet, shiko e shkruaj

  1. R
   ROÇKODAN Ru

   kur e zmadhove, kishe frike ???

   1. M
    Mos paragjykoni, eshte problem...

    Mos flisni budalliqe, ajo mund te themi qe perfiton nga parate e familjes se hajdutit te AL ne vite. Por per fizikun ajo nuk ka fare nderhyrje kirurgjikale, e keni gabim eshte simpatike por e shkurter ne gjatesi. Vertet mos paragjykoni per ate lloj operacioni qe do te bej se ka probleme se trupi i saj eshte disporpocion. Ka dhimbje ne shtylle kurrizore, e cila thote dua te bej por ka frike. Te drejte ka, ndiqni emisione sa mijera persona kane probleme si rasti kesaj. Nuk ka silikon duket as ne fytyre dhe trup. Nese keni inat per parate e saj apo lluksin, flisni sa te doni, por probleme shendetsore qe bota ka arritur, rezultatet nuk jane te mira ne vite. Si ky rast ka pas e ajo pseudokengetare xhilaga.

    1. M
     Mos paragjykoni, eshte problem...

     Mos flisni budalliqe, ajo mund te themi qe perfiton nga parate e familjes se hajdutit te AL ne vite. Por per fizikun ajo nuk ka fare nderhyrje kirurgjikale, e keni gabim eshte simpatike por e shkurter ne gjatesi. Vertet mos paragjykoni per ate lloj operacioni qe do te bej se ka probleme se trupi i saj eshte disporpocion. Ka dhimbje ne shtylle kurrizore, e cila thote dua te bej por ka frike. Te drejte ka, ndiqni emisione sa mijera persona kane probleme si rasti kesaj. Nuk ka silikon duket as ne fytyre dhe trup. Nese keni inat per parate e saj apo lluksin, flisni sa te doni, por probleme shendetsore qe bota ka arritur, rezultatet nuk jane te mira ne vite. Si ky rast ka pas e ajo pseudokengetare xhilaga.

     Lini një Përgjigje