Edhe Beyonce ngec në trafik...

6 Shkurt 2023, 14:31Lifestyle TEMA

Edhe Beyonce ngec në trafik...

Edhe Beyonce duket se vonohet nëpër eventet të mëdha dhe kjo për shkak të trafikut të renduar në Los Angeos.

‘Mbretëresha e Muzikës’ humbi çmimin e saj të parë të natës në ‘Grammy 2023’ sepse ajo kishte ngecur në trafik.

Pasi këngëtarja e “Break My Soul” fitoi çmimin për këngën më të mirë R&B, Terius Nash dhe Nile Rodgers nxituan në skenë për të marrë çmimin në emër të saj. Ndërsa Nash i njohur si ‘TheDream ‘ falënderoi shkurtimisht publikun, më pas ndërhyri Trevor Noah për të shpjeguar arsyen e mungesës së artistes.

“Pra, me të vërtetë, Beyonce është duke ardhur. E mira e organizimit të Grammy-ve në LA është se të gjithë mund të jenë këtu, por e keqja e organizimit të Grammy-ve në LA është trafiku,” shpjegoi Noah.

Ish-prezantuesja e “Daily Show” vazhdoi të shpjegonte se me këtë fitore do të thotë që Beyoncé është e barabartë me George Solti për më shumë Grammy të të gjitha kohërave në 31 vjet.

Megjithatë, Beyonce iu bashkua së bashku me Jay-Z të ftuarve të tjerë, pak më vonë dhe iu dorëzua çmimi i saj ndërsa ishte ulur në tryezën e saj.

Para shfaqjes kryesore, ylli i “Single Ladies” mori trofetë për Kërcimin më të Mirë/Regjistrim Elektronik dhe Performancën më të Mirë Tradicionale R&B. Ajo u nominua për nëntë çmime gjithsej.

Lini një Përgjigje