FOTO: Shokohen fansat, Madonna nuk njihet më

6 Shkurt 2023, 12:31Lifestyle TEMA

FOTO: Shokohen fansat, Madonna nuk njihet më

Fansat e divës së muzikës pop, Madonna, kanë mbetur të shokuar pas daljes së fundit publike të idhullit të tyre në ndarjen e çmimeve Grammy 2023.

64-vjeçarja doli në skenë për të prezantuar para performancës së Sam Smith të dielën në mbrëmje.

Të gjithë u shokuan nga pamja fizike e Madonnës, madje kishte edhe nga ata që e ngatërruan me aktoren Drew Barrymore.

Shqetësimet nga fansat e Madonnës vijnë pasi u zbulua disa javë më parë se filmi i saj biografik i shumëpritur ishte anuluar për një kohë të pacaktuar. Filmi do të drejtohej nga vetë Madonna dhe aktorja Julia Garner do të luante rolin titullar.

 

5 Komente

 1. T
  Totalisht e rrjedhur

  Tani Madona ngjaka me këngëtaren italiane Loredana Berte.

  1. E
   Epirioti II

   Pa syze ngjan me Megi Pojanin, me syze me Valbona Memen. Keto femrat me botoks akresiv nuk ta ngrefin dot as me Viagra.

  2. O
   Olti Hipopotam curri

   Pse habiteni kemi plot ketu ne Shqiperi fytyra binjake si te Madones te fryra nga botoksi duke filluar nga Aurela Hoxha.Megi Pojani ajo Ada qe ishte te perputhen e plot tjera.

   1. ?
    ????????????????????????

    DRAGULA

    1. $
     $antiago-@-Chil€

     Vk si persona.. por si këngëtare nuk bën më nëna .

     Lini një Përgjigje