FOTO: Modeles nuk i duhen filtrat, pozon me bikini të tejdukshme

6 Shkurt 2023, 12:57Lifestyle TEMA

FOTO: Modeles nuk i duhen filtrat, pozon me bikini të tejdukshme

Apollonia Llewellyn ka shpërndarë disa foto provokuese në rrjetet sociale.

Duke u dukur natyrale dhe magjepsëse, modelja mahniti plotësisht fansat me format ‘bombastike’.

E gjithë vëmendja ishte te bikinit e tejdukshme ku nuk i linin vend imagjinatës.

Që kur Apollonia shpërndau fotot, më shumë se 7500 njerëz i kanë pëlqyer ato dhe dhjetëra njerëz gjithashtu komentuan.

1 Komente

  1. F
    Fans i bukurise Femerore e Estetikes Trupore

    Super Apollonia, ta marrsha t'bikinit tand qe t'i qit aq bukur ne pah , ato forma te omla . Hiiiiiiiiiiiiiqiiiiiiiiiiiiiiiiiiii fare , e lere zogen t'flururoj ne qillin e kalter te kenaqsise e shijoj Lirin e vertete .Boll me nen diktaturen e bikinit , qe pengon ate frymarrje jete . _ Det o Det i kaltri det ooooooooooooooooh ...(!)

    Lini një Përgjigje