FOTO: “Bombat e Bordosë”/ Motrat franceze nuk përmbahen në rrjetet sociale

8 Dhjetor 2022, 11:33Lifestyle TEMA

FOTO: “Bombat e Bordosë”/ Motrat franceze nuk përmbahen

Matild dhe Polin Tanto janë dy prej modeleve më seksi franceze. Edhe pse binjaket nga Bordoja nuk duken shumë të interesuara për Kupën e Botës, ato sigurisht që janë në qendër të vëmendjes. Shkak bëhen fotot e tyre “hot” në rrjetet sociale.

Dy seksbombat, të cilat kohë më parë përfundonin në qendër të vëmendjes si protagoniste në festat e shfrenuara të Neymar-it në Paris, regjistrojnë milionë fansa në “Instagram”.

Motrat seksi janë shumë të apasionuara pas fotove nudo, të cilat i ndajnë rregullisht me fansat në rrjetet sociale.

 

3 Komente

 1. k
  karderri

  njehere me llape partaj duhet qire me stil

  1. K
   KURVARI

   Kesaj i thone te "vrafte" bomba

   1. N
    Nje shok i ketyre 2 komentuesve te mesiperm

    Per asgje te mire s'bejne keto vajza por vetem per me te miren.

    Lini një Përgjigje