FOTOT: Tifozet më seksi të Brazilit, pozat e modeleve që do t’iu bëjnë për "ujë të ftohtë"

8 Dhjetor 2022, 10:48Lifestyle TEMA

FOTOT: Tifozet më seksi të Brazilit, pozat e modeleve që do

Dy modelet binjake, Mathilde dhe Pauline Tantot, duket se janë dy tifoze të Brazilit.

Ndonëse nuk e tregojnë haptazi, dashurinë e tyre për Brazilin, motrat binjake , sipas mediave të huaja janë parë shpesh në festat e futbollistit Neymar.

Pauline dhe Mathilde, janë shumë të njohura në rrjetet sociale, për format e tyre shpërthyese dhe fotot tejet provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot hot të modeleve.

Lini një Përgjigje