FOTO: Demi Rose i lexon librat ndryshe, me fustan të tejdukshëm dhe dekolte të hapur

24 Nëntor 2022, 15:25Lifestyle TEMA

FOTO: Demi Rose i lexon librat ndryshe, me fustan të tejdukshëm dhe

Modelja e kolme, Demi Rose, u sigurua si gjithmonë që të gjithë sytë të ishin tek ajo, në momentin që postoi fotot e fundit shumë seksi në profilet e saj në rrjetet sociale.

Ylli i “Instagram”-it tashmë është e njohur për thyerjen e kufijve me veshjet e saj të guximshme, seksi dhe provokuese. Madje shpeshherë ajo i heq fare rrobat për të arritur pamjen që dëshiron.

Dhe Demi Rose bëri një tjetër shfaqje të mrekullueshme për fansat e saj të enjten nga Los Angeles.

Modelja, 27 vjeçe, u shfaq me një fustan të bardhë të tejdukshëm, të hapur në dekolte, ndërsa një rrip i kryqëzuar i thkesonte belin e hollë.

5 Komente

 1. J
  Jorgo

  kam pershtypje se libri po "lexon" Demin

  1. L
   Libri e ben Femren (Rose ) sexi

   Padyshim qe libri frymezon pasionet e nxit fantazine _e ben te cel ajo Rose . Kam kohe qe s'pi ,me mendimin te beja nji terheqje deri ne Festat e Fundvitit ,por ja kjo Transparence e Rose ngacmon . - Gezuar Rose , per librat qe s'shkruam , per ndjenjat qe konsumuam , per kohen qe i kushtuam , asaj te tejdukshmes qe dizenjuam :P

   1. G
    Gërmallë

    Drita është mjaltpaStelën . Do ishte mirë të shpërdante ca trakte bardhë

    1. K
     KAPEDANI

     Nuk e di cfar libri po lexon por po them sa i lumtur eshte ai liber .Mendoj se eshte libri i BALZAKUT me titull SHKELQIMI DHE MJERIMI I KURTIZANAVE.

     1. K
      KAPEDANI

      Nuk e di cfar libri po lexon por po them sa i lumtur eshte ai liber .Mendoj se eshte libri i BALZAKUT me titull SHKELQIMI DHE MJERIMI I KURTIZANAVE.

      Lini një Përgjigje

      Blog Tema