FOTO: E kuqe “flakë”, modelja e njohur shqiptare ndez rrjetin

2 Prill 2024, 11:35Lifestyle TEMA

FOTO: E kuqe “flakë”, modelja e njohur shqiptare ndez rrjetin

Arbenita Ismaili, e njohur për shkëlqimin e saj në botën e modës, së fundmi ka postuar në rrjetet sociale një seri fotografish ku duket mahnitëse në një fustan elegant të kuq.

Këto imazhe të reja të Arbenitës janë bërë shpejt virale dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj, të cilët nuk kanë ngurruar t’i lavdërojnë zgjedhjet e saj stilistike.
E kuqja thekson personalitetin e saj të guximshëm dhe të sigurt.

Në fotografitë, Arbenita shfaqet me flokët e kapura lart në një topuz elegant që i shkojnë shumë.

Grimin e ka zgjedhur të thjeshtë, duke përdorur ngjyra neutrale që përshtaten në mënyrë të përsosur me tonin e lëkurës, duke ia vënë në pah bukurinë natyrale.

Lini një Përgjigje