FOTO: Enca s’ndalet, kësaj here si Demi Rose, ekspozon format e kolme trupore

30 Mars 2023, 15:14Lifestyle TEMA

FOTO: Enca s’ndalet, kësaj here si Demi Rose, ekspozon format e kolme

Enca Haxhia, është kujdesur gjithmonë me postime të shfaq anët më joshëse të saj.

Në postimin e fundit ajo ka ndarë një fotografi përmes së cilës ka ekspozuar linjat e kolme trupore.

Si çdo herë edhe kësaj radhe duket me plotë stil si dhe në top formë.

Kujtojmë që Enca është distancuar pak nga muzika, ku projekti i fundit që ka lancuar është para 9 muajve në bashkëpunim me Navid Zardi, të titulluar “Kalle”.

Duhet thënë që këngëtarja ka një ngjashmëri të madhe me modelen angleze Demi Rose.

5 Komente

 1. k
  karderri

  hahahahaaa u dalldis katnarja hahahaha

  1. k
   k

   Çfarë kolme more provincialë. Kjo është lopë.

   1. L
    Lipton Ice Tea

    Disa foto i ka ne uje e disa ne toke. Konfirmohet qe eshte balene, gjitar ujor.

    1. a
     astor

     me dhjamin e kesaj behet sapun per export

     1. B
      Baliu

      Enca osht haram gjat maujit Ramadan!

      Lini një Përgjigje