FOTO: Këngëtarja shqiptare pozon në krahët e Kylie Jenner

25 Janar 2023, 18:40Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja shqiptare pozon në krahët e Kylie Jenner

Midis fotove të postuara së fundmi nga Kylie Jenner, shfaqet edhe këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj.

Në një event midis yjeve të Hollywood, Anxhelina shfaqet në krahë të mikut të saj Ariel, i cili është edhe make up artist me famë botërore.

Ariel gëzon një miqësi të ngushtë edhe me këngëtaren shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj. Kjo e fundit jeton më SHBA, ku ka njohur grimierin dhe me të cilin ka një raport të shkëlqyer.

Madje, i ka treguar edhe për Shqipërinë dhe kulturën tonë. Ariel jo rrallë është shfaqur duke folur shqip dhe madje ka qenë edhe në vendin tonë.

Kujtojmë se projekti i fundit i Anxhelinës në Shqipëri, ishte kënga Anash&Doja me Flori Mumajesin.

 

1 Komente

  1. E
    Enea

    Me leket e trafikut te kokaine se te atit mund te besh shume gjera

    Lini një Përgjigje