FOTOT: Provokuese me bikini, 'bomba' kroate nuk i lë vend imagjinatës

25 Janar 2023, 14:08Lifestyle TEMA

FOTOT: Provokuese me bikini, 'bomba' kroate nuk i lë vend

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll, ka veshur bikinit për të treguar linjat e reja të nxirjes.

Modelja goditi titujt kryesorë gjatë Kupës së Botës  me veshjet e saj të rrezikshme.

Ajo pozoi për një sërë fotosh në plazhet e Majamit dhe u pa duke u kërcyer në një shtyllë striptisteje.

‘Bomba’ kroate u shfaq e kënaqur me veten teksa ngacmonte fansat duke treguar linjat e saj të nxira. “Më në fund disa pjesë të nxira,” ka shkruar ajo përbri, së bashku me emoji për të qarë dhe për të qeshur.

 

Lini një Përgjigje