"Maniak, më gjuajti në orar të punës", aktorja e njohur shqiptare denoncon punonjësin e policisë

25 Janar 2023, 11:33Lifestyle TEMA

"Maniak, më gjuajti në orar të punës", aktorja e

Aktorja Delinda Disha është përballur së fundmi me një situatë aspak të këndshme. 

Ajo është përballur me një polic që sipas saj pasi i ka vënë gjobën “e ka gjuajtur”.

Ajo nuk ka nguruar as të publikojë emrin e policit në fjalë.

“Ruhuni o gra, vajza, nëna, motra se sot keni në qarkullim një polic që përveç gjobës ju bën dhe si kodosh….

Eh kur do dhe polici në orar të punës të gjuaj për laraska. 

Drejtoria të marrë masa për policët që shkelin etikën e punës dhe klaojnë kufinjtë e komunikimit, nuk respektojnë uniformën”, shkruan Delinda e cila më pas ka marrë shumë mesazhe të vajzave që janë gjendr në të njejtën situatë.

44 Komente

 1. F
  Futeni je Burg qeni..

  Haman nga eshte ky Polic. ! Mos eshte nga fshati i Spiunit Sali apo nga Fshati i Spiunit Ilir Florriri apo nga Fshati i Nokes ,apo nga Fshati inTit Vasilt legenit...

  1. R
   Raimond vlonjati

   Shume mire thote kjo vajza Nxirja emrin dhe denoncoje , ta arrestojne qelbesiren

   1. F
    Fener Zizi

    Me gjithe ato Kurvlliqe qe jepni Ju ne Programe ,edhe Polici ka kujtu se po kap ndonbe thelē, Te ka vene Gjobe ,ke konflikt interesi, e ben nga Inati Vjerres ,ik tani Qi..uuu te Mullixhiu

    1. B
     Byrazeri

     Nga fshai i Tit Vasilit është! Por prbemi qëndron që fshati është i njëjtë mr fshatin e Edi Ramës dhe nuk do e gjej gjë

    2. F
     Futeni ne Burg qeni..

     Haman nga eshte ky Polic. ! Mos eshte nga fshati i Spiunit Sali apo nga Fshati i Spiunit Ilir Florriri apo nga Fshati i Nokes ,apo nga Fshati inTit Vasilt legenit...

     1. S
      Shkodrani

      Ne orar te punes, sa mire qe ia the, tashti ka me te dale para te dielen nadje zemra, ti mos e len ate sendin ne shtepi se s’i dihet luftes.

     2. n
      nora

      pak si buçe me dukesh dhe ti

      1. L
       LALA, shoku i Kiços, në kurbet.

       Vetëm pak mi Nora, vetëm pak. E jo pak "si buçe,, ! Pak buçe, d.m.th. .

      2. s
       spiuni koridoreve

       genjen. si e verteton ti qe te ngacmoj polici? pu pu cfare bohet ne kete vend. iku per lesh polici shkret ja shkaterroj karieren dhe familjen

       1. C
        Capajev

        U ofendove ti laraska? Po mos u merzit se ai te nderoi duke te futur te pakten nje gje ;). Apo te dhimbset gjoba ndaj hajd te ankohemi. Laraska te kuptoj ekonomia ne renie, duhet pak vëmendje

        1. s
         selfo zeneli

         sh mire Nora je njish ashtu duket dhe ka hudh dhe fotot e asaj gazetari, qe te zbrazet polici

         1. V
          Vk

          Po dhe polici i shkret ska faj se ju mire qe jeni buce po ju u duket vetja dhe si gangsters.

          1. H
           Himarioti

           Mirë o z. Mero që na tregon ankesën e saj por, butha e saj çfarë na duhet ne lexuesëve? Ëëëëh!?

           1. R
            Realisti

            Merua të tregon që vetëm ato që kanë bythë mund të ankohen kundra policisë... Ne të tjerët jemi pula. Po ke bythë çan përpara.

            1. S
             Suksese te metejshme

             ????????????hallall o realist!

           2. "
            "BOHOTINA"

            Nuk na the, po sikur te te gjuante jashte orarit te punes ? ...

            1. V
             Vërtetim

             Vet gjoba tregon që polici ka qënë korekt dhe se flet shumë kundra inatit të zonjes të “ lenduar” nga gjoba . Kushdoqoftë , të qenurit femër, modele , moderatore etj nuk përjashtohen nga gjoba…

             1. m
              mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

              Po dhe une kur nxjerr riken me stil me vijne maniake, e ca te bej une tani ta nxjerr ne lajme ??

              1. G
               Gazetar qe sheh edhe motren e tij nga....bythet

               Kur gazetari eshte majmun si polici.Ajo denoncon policing, gazetari nxjer bythet e asaj per te treguar qe eshte me pervers se polici I akuzuar.

               1. ?
                ????????????????????????

                Po atehe.cka te keqe ktu spot e kuptojme

                1. p
                 po pyes kot per nje shok

                 Polici gjuan per laraska! Kush eshte laraska?

                 1. X
                  Xenxanxun

                  Që ai polici nëse këto që thotë zonja a zonjusha duhet të ndëshkohet sipas ligjit kjo nuk do as mënd as kalem,por dhe këto zonjushat zonjat ashtu si prezantohen 75/% lakuriqësi jo vetëm provokojnë por dhe ato pesë pare mënd që ka polici ja shumëzojmë me 0 (zero) e pastaj policit të shkretë në vënd të kokës së madhe i flet koka e vogël,si përfundim tani le të vuaj tani koka e madhe .

                  1. N
                   Nga dukasi

                   Po ke te drejte. Dhe polici e ka shume gabim . Dhe duhet denoncuar. Po njerezia nuk e njeh fisin kripa nga je dhe ti , Fisi me mbiemer kripa nga dukas Patos,dhe kripa nga griza-patos. Qe soti I tyre dhe I joti ska lene vajze pa cuar ne Europe, komshije,kushurira,e soj e sorollop . Dhe jane bere biznesmen vetem me fillore. Ske faj qe ankohesh se nuk te njeh njeri. Avash avash do lahet mallkimi se ADN e budallenjve dhe e psikopateve nuk mund te permiresohet. Ashtu me radhe avash avash ,dhe pse ndonje arrin pak me larte se soji I vet ,do i vije radha te shkoje ne farefis,me kripa.

                   1. P
                    Pickaxhiu

                    Apapaaa ajo poza me shishe te gopi dhe syte qe shohin perendimin

                    1. !
                     !

                     pse cfar pret kjo ," Te gjuhet " nga Femra ! Budalliqe shqiptare qe kan per qellim thjeshte Vemendje . Eshte dicka e natyreshme qe mashkulli te gjuiaj femren .Nuk eshte e pazakonte qe femrat edhe me burre apo me Partner te tradhetojne , kjo ndodhe kudo ne Bote sot ,prandaj lerimni brockullat . Imagjinoni sikur mos t'ju gedhin syt Meshkujt ,apo akoma me keq t'ju shikojne me Neveri ,si do ndiheshin . Thuj me flm Kapterrit per kompimentin por kam Nji e me mjafton . _Duhet patjeter ta beni te njohur ne Medie kte ?

                     1. v
                      viktor

                      mire e ka, ky soj duhet te kete imunitet nga gjobat e policise pavaresisht se mund te vrasin njerezit me budallallekun qe tregojne kur drejtojn

                      1. V
                       Vasil huderri

                       Mullini bluan e zari gjuan o zogu. O rrota shoferit ase rrocka e seferit. Ku eshte e keqja ketu Cilja I 21 thoshte ...vet desh vet desh

                       1. D
                        Drini

                        Epo mire e ke polici nuk duhet te gjuaj per laraska,vetem trafikantet och drogaxhinjt duhet te gjuajne.

                        1. J
                         Jari

                         O Delinda, kështu si je katandisur ti nuk ta Lyp as ndonjë Qen i ligë, Qen Rrugësh, nuk merret me ti që na jep këshilla, farë e keqe.

                         1. X
                          Xhevria

                          hik mej budallacke . i kishe shkel syrin dhe qit llapen e rrotuillojshe njiher vap e vup buzes e shikoje tina si do reagonte Pollici . Ene Gjobin e kishte fshih nga defteri edhe e shifshe ti si i hikte truni kapterrit masanej . Ta kishte kerku direkt aty ne vend ,mbi matorr _faljen . Dhe bile- bile , te kishte kerku ene falje qi ta vuri ne Kontravajtje . Dhe ti i thoshje duke qesh , paguma nashi . Kto femnat sot s'dijn asigjo c'i bojshin ne dikur meshkujve ne Tiron . I shkojshim ne noj restorant ul tu pi si gangsterra ,e hot dy shoqe kalojshim tu hec seksi ke tavoline e ndalojshim gjasme se s'kishim vene me u ul .Ata hop ,perpjet . A po doni te uleni me ne goca na Pytshin ter lejka sa un i dallojsha menjiher buzen e njomura prej qeflliu e thojsha oh flm .Jeni shume Xhentile . Na qirasnin me gjithcka .Hanim pinim dhe ne fund i thoshnim .Flm per darken .Na shijoj shume . Tani po ikim se na erdhen burrat dhe hop i lijshim targen . Po jo keshtu mi amon .se s'keni me bo koqet e hajrit s'keni . I lijshe mej takim Policit e thojshe pastaj Bera shaka .Po hajt mo kro rini sot ahaa

                          1. T
                           Te rras polici karin ne fyt

                           Ta paska fut matesin e alkolit me force ne goje polici. Bytha ne shesh kjo dhe ben si murgeshe depozita e spermes mundohet te japi mesazhe si mbrojtese grash. E qija ropt qija ca behet

                           1. K
                            Komshiu

                            Baxhelle ty te njohin shume mire se cfare baxhelle je ,e prandaj te ka ngacmuar ,jo per gje se ai ka frike nga ty se je me SIDA

                            1. T
                             Turp qe Diskriminoni Policat ne detyre .

                             Edhe Polici ka ndjenja .Ka edhe ashtu (qis'thuhet ) Dhe nqs ai i ka dhon noj shenj ksaj ,ne qarkullim ,nuk mundet ta Etiketoj robin si Manjak ej ! Jeni ne Metro ju e ? Polici ju mbron .Polici ju kshillon .Polici ju dashuron .Polici per kte pune eshte Police o milet . Pse cfar e dini kto Policin njiher ! Polici eshte Polic.

                             1. P
                              Plici i ri

                              Na sqaroni pak ju lutem se nuk po marrim vesh: Ia ka lype polici kesaj apo kjo policit se nuk merret vesh mire? Pastaj kjo e ka problemin me orarin e punes. Prape nuk merret vesh: ishte kjo ne orarin e punes apo polici? Dhe ne fund sikur t'ja kishte lype polici jashte orarit te punes do kishte problem kjo? Nuk besoj. Here tjeter shteti ti urdheroje policet qe keto gjera ti bejne jashte orarit te punes.

                              1. L
                               Labi

                               Kjo genjen hapur do te marri vemendje,nese polici do ti vardisej puna e pare nuk do ti vinte gjobe,kesaj i ka ngel gjoba ne mendje se helbete eshte person vip,nuk te kap njeri me zor o idiote femer. Kur lexoj keto shkrime me kujtohet gazetarja abc Ornela Gace,ne kohe te pandemise policet ne rruge i kerkuan te vinte maske,ju kthye e nuk la gje pa i share dhe robt e shpise ja shau,iken te shkretet police gjithe fike se gazetare zonja,e ne fund i permende dhe emrat e dashnoreve qe ti friksonte,jam shoqja filonit e filonit,policet kan te tjera te keqia po tw ngacmojne femra nuk eshte e vertete,cdo njeri gjen ate qe kerkon.

                               1. V
                                Vezhguesi

                                Disa komntues me lart i kane bere verejtje dashamirese z.Mero pse ka nxjerre bythet e kesaj nderkohe qe lexuesit lexojne vetem tekstin. Pavaresisht se edhe une pajtohem me keta zoterinj qe c'kusur kemi ne te shohim bythet e kesaj, mendoj se edhe z. Mero ka te drejte sepse i permbahet urtesise popullore qe thote "Do bythe kjo pune" apo "Shtroji bythen punes". Me kete ai tregon qe kjo ka vertete bythe per cdo lloj pune, perfshire edhe ankesat ndaj policise. Besoj se sqarimi eshte i mjaftueshem..Ju uroj shendet te gjitheve, edhe z.Mero me stafin e tij.

                                1. E
                                 Eda Fifaj

                                 ka dash me te qi mi goc Ca te keqe ka ketu?

                                 1. r
                                  rozeta

                                  Eda kee shume te drejt . s'i duroj dot ca femra qe hiqen si Egoiste . sekur e paskan vetem per burrin me demek . pika qe s'ju bie . c'te keqe ka se ja dhe Policit mos shushke .si ka then Zoti .bej mir te gjec mir . po knaqemi ktu ne burg , sa te sjellshem e te dashur jane policet ,qe te vjen ti kthesh bythen ,sapo i shikon . kjo i ka tamam si i duan policet dhe qit pordh . ska turp ska . kjo do jo nje por tre police ta knaqin ne gjoba

                                 2. N
                                  Noci

                                  Neqoftese polici te ka gjobitur me te drejte hallall kurse ai ngacmimi po qe se eshte fjala jote kunder te tokes edhe po pate te drejte flej ne ije se nuk t'a merr kush per bate bile mund te thone se ke dashur te hakmerresh. Te uroj te kesh te drejte se nje pervers me pak

                                  1. A
                                   Arditi

                                   Me falni per injorancen por kete aktoren e njohur nuk e kisha degju naj here. Gjithashtu kerkoj te falur nese mendoj qe kjo “laraska” do tia falin gjoben prandaj. Di gje njeri nese kjo e ka denoncuar policin apo po i ben gjyqin online?

                                   1. p
                                    prandaj s'eshte ngrit Niveli i Policise

                                    sepse nuk i mbeshtetet nga byth te tilla . dhe pastaj ankoheni per policine .jo ashtu e keshtu . si do motivohet Polici te bej detyren -kujt i flet thuaj .sa injorance ka ne ate vend . mneshtetini policin te bej detyren jo keshtu ,eshte e papranushme nji sjellje e tille ndaj policit

                                    1. @
                                     @

                                     Nuk ka patur faj i shkreti qe te ka gjujt ne orar te punes. Me kte ftyre qe paske ti nuk ka polic qe ta harxhoje kohen e lire per te gjujt ty.

                                     1. L
                                      Linda

                                      Kur kam qene adoleshente ne vitet '80, me ngacmon nje polic roje i nje institucioni. I them: po une do te kerkoj ndihme po me ngacmoi dikush. Respekto roben qe ke veshur. Nuk u ndje "i shkreti", me erdhi keq per momentin se ngeli si I hutuar. Thjesht vazhdova rrugen.

                                      1. B
                                       Blendi

                                       Ca katunari....po pse o trap polic me kete e prishe biografine.....te ishte noj super yll hallall...

                                       Lini një Përgjigje