FOTO: Momentet më të 'nxehta' televizive të aktores angleze

25 Janar 2023, 12:49Lifestyle TEMA

FOTO: Momentet më të 'nxehta' televizive të aktores

Patsy Kensit së fundmi iu bashkua kastit të East Enders si mamaja e Lola Pearce, por ajo ka qenë në skenë për dekada.

Aktorja, 54, fillimisht fitoi vëmendjen pasi u shfaq në reklama dhe më vonë vazhdoi të luajë në disa filma të publikuar në vitet '70.

Ish-ylli i fëmijëve më pas u formua dhe u bë këngëtarja kryesore e grupit pop Eighth Wonder, i cili u bë i njohur në fund të viteve '80.

Pas një sërë rolesh në filma të mëdhenj, duke përfshirë Lethal Weapon 2, bukuroshja bjonde u rikthye në televizion dhe mori pjesë në Emmerdale dhe Holby City.

Ndërsa Pasty rikthehet zyrtarisht në ekranet edhe një herë në EastEnders, Daily Star ka transmetuar momentet e saj më të nxehta televizive ndër vite.

 

Lini një Përgjigje