FOTO: “Ndizet” rrjeti, bjondina seksi pozon me të brendshme, mahnitë me format trupore

25 Janar 2023, 15:04Lifestyle TEMA

FOTO: “Ndizet” rrjeti, bjondina seksi pozon me të brendshme,

Themeluesja e “Tanalogist”, Lottie Tomlinson ka shfaqur trupin e saj perfekt pesë muaj pas lindjes.

Me të brendshme ngjyrë tirkiz, bukuroshja ka treguar se t’i rikthesh linjat pas lindjes qenka e mundur.

24 vjeçarja në disa imazhe që ka publikuar në rrjetin e saj Instagram, shihet duke pozuar me vetëbesim, me një nxirrje të bukur të trupit, flokët kaçurrela jo shumë të gjatë dhe një grimë të lehtë në fytyrë.

Bukuroshja bjonde kompletin e të brendshmeve e ka me çmim prej 50 £ nga Lounge Underwear.

Kujtojmë se javën e kaluar, motra e saj, Louis Tomlinson ishte zhveshur me një set të të brendshmeve blu të ndezur.

Në video ajo pozonte para një divani.

Lottie Tomlinson ka lindur në gusht të vitit 2022, një djalë që e ka pagëzuar me emrin Lucky.

 

3 Komente

 1. k
  karderri

  ju thafte kari mu ne rreze ati qe e ka qire kete para meje

  1. O
   O la laa

   marshallah . me ato te jeshilet dhe intimet e zeza duket uf- auf

   1. K
    KURVARI

    Mire beri qe e nzdezi po si tja bejne ne me e shujt tashti

    Lini një Përgjigje