FOTO: Kim Kardashian "dëfrehet" në plazhet e Malibus

31 Mars 2023, 16:44Lifestyle TEMA

FOTO: Kim Kardashian "dëfrehet" në plazhet e Malibus

Në setin e ri fotografik Kim Kardashian dukej në çdo hap si vogëlushja e Baywatch teksa dëfrente në plazhin e Malibu me rroba banje.

Themeluesja e SKIMS, 42 vjeçe, shfaqi format e saj me një kostum banje ngjyrë bezhë me zinxhir në pjesën e përparme.

"Body" i ngushtë tregonte belin e saj të vogël dhe kofshët e "skalitura" që ajo i ka arritur duke iu përmbajtur një rutine rraskapitëse stërvitjeje në 5 të mëngjesit, të kuruar nga trajnerja e saj personale Melissa Alcantara.

3 Komente

 1. S
  Silda ki

  Kujt I intereson,asnjeriu/.Nuk duam lajme te tilla.

  1. D
   Diktatura

   E kujt i intereson se si eshte shkerdhyer kjo karaputane.

   1. Q
    Qamilja

    Per nje super kurre turkoshqipare si Rita Ora nuk kam asnje interesi.

    Lini një Përgjigje