FOTO: Me tatuazh në krah, JLO bën ndryshimin drastik në pamje për xhirimet e filmit të ri

24 Maj 2023, 16:45Lifestyle TEMA

FOTO: Me tatuazh në krah, JLO bën ndryshimin drastik në pamje

Jennifer Lopez po rikthehet fuqishëm në kinematografi dhe kjo falë filmit të saj të fundit ‘The Mother’, duke siguruar që versioni i saj i veçantë femëror i John Wick të bëhet një nga më të pëlqyerat në Netflix vitet e fundit.

E duket se pamja e re e Jennifer Lopez dhe tatuazhi i madh në krah gjatë  xhirimeve të filmit ‘Unstoppable’ i shokoi fansat e saj. Së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa foto të këngëtares  e cila ka njëpamje tërësisht ndeyshe nga ajo çka jemi mësuar ta shikojmë.

Aktorja ka bërë ndryshimin drastik që në ngjyrën e saj të flokëve duke i errësuar dhe duke i lënë të gjata. Por ajo që tërhoqi më së shumti vëmendjen e fansave ishte tatuazhi i madh i Jezu Krishtit në pjesën e sipërme të krahut të djathtë, i cili ngjan shumë me vizatimin e një kryqi që Ben Affleck ka po në krahun e djathtë .

Lini një Përgjigje