FOTO: “Shefat më kanë kërkuar favore s*ksuale”, rrëfehet moderatorja e sportit

24 Maj 2023, 13:23Lifestyle TEMA

FOTO: “Shefat më kanë kërkuar favore s*ksuale”,

Moderatorja sportive Sabina Mete ka treguar se është përballur me vështirësi kur ka kërkuar punë.

Ajo ka rrëfyer se shefat ku ka aplikuar për vend pune i kanë kërkuar favore seksuale. E ftuar në “Natën me Aulonën”, moderatorja tregoi se për të ka qenë shumë e vështirë.

“Bisedën e bën në zyrë dhe nuk mund ta bësh duke pirë një gotë verë jashtë, sepse vera pihet me miqtë dhe jo me shefin. Që këtu fillon e gjitha tek ajo ftesa sepse ti e din që çdo bisedë pune bëhet në zyrë, prandaj janë bërë zyrat”, tha ajo.

Pjesë nga biseda:

Sabina Mete: Ka qenë në rrugë e gjatë dhe shumë e vështirë për të arritur deri këtu dhe sidomos kur je vajzë.

Pse e vështirë?

Sabina: E vështirë sepse kam trokitur në shumë dyer para se të filloja tek redaksia e sportit në RTSH. Nuk flitet shumë për këtë, janë favoret seksuale.  Nuk flitet janë tabu. Megjithatë jam përballur edhe me këto dhe për në vajzë 20 vjeçare që sapo del nga bankat e shkollës është shumë e rëndë.

Si bëhet propozimi për favoret seksuale?

Sabina Mete: Kur shkon të japësh një intervistë pune, bisedën e bën në zyrë dhe nuk mund ta bësh duke pirë një gotë verë jashtë, sepse vera pihet me miqtë dhe jo me shefin. Që këtu fillon e gjitha tek ajo ftesa sepse ti e din që çdo bisedë pune bëhet në zyrë, prandaj janë bërë zyrat. Gota e verës është shumë intime për ta pirë me shefin e punës, kështu që këtu fillon gjithçka.

Si je përgjigjur ti?

Sabina Mete: Jam shumë e drejtpërdrejtë, gotën e verës unë e pi me miqtë e mi dhe jo me atë që pretendon të bëhet shefi im në punë.

 

 

13 Komente

 1. i
  ilirian

  Me një fjalë buzët e ndonjë gjë tjetër i ke bërë për qejfin tënd jo për të tërhequr vëmendjen????

  1. S
   Salih kari

   Televisiore me para droge e inceneratoresh. Drejtuara nga gripe kriminale te krye mafiozit Edvin Kristaq Rama. Ti moj vajze eja te Syri peahkaqen I Xenit tim se Xeni eshte bythqir e ska interes ne femra.

  2. moderatore qe s'njohfin rrespekt

   o turp vallahi me prish zemnen shefit . c'te keqe ka xhanem ? shefi te do gjithmon Te Miren ! allah - allah o prish kjo dynjah . i shkreti shef ,kushedi sa vuan .kto lloj moderatoresh t'bejn me zemer ej .Ik e re c'jan kto keshtu

   1. y
    yyyy sa koprrace femra qi jan

    o gjynaf se e ka ba zoti me e shiju jeten . pranej o shkatrru bota lol , s'te kap syri mo si dikur zemermira n' xhiro . hic, drrangull ,vec byth e cica silikoni TV-ve .

    1. f
     femna kaq te ftohta

     edhe shefi njeri osht ,edhe atij ja don shpirti .si jan bo njerzit keshtu ,as qi dun me dit per ndjenja

     1. b
      brockulla shqiptaresh me fitu vemendje

      jam vet shef e kam ne TV tim femra nobel , i kerkoj sigurishte favore me shaka dhe ato me mirkuptjne dhe qeshin . por jo te te akuzojne si kjo . ka humb ndjenja e humorit qe jet kenaqsin rastit psh. ne ate vend

      1. S
       ShkelXeni bythqir e vrases nongrata

       çar po ndodh ? Kohe veshtira, tani me duket mua me sexy femra me pantollona se bythe jashte. E pra syte 20/20 i kam… dite veshtira

       1. P
        Pickaxhiu

        Bravo moj vajze interesante qe ruan gropen e pidhit

        1. P
         Poseidon

         Se mos do ta mari me vete shefi placken, aty do ta lej, bile as nuk mbetet shenje ????!

         1. A
          Ashiku

          Po, publiko emrat e shefave. Kur nuk nxjerr emrat e shefave, atëhere ti gënjen. Publiku është i interesuar të dijë emrat e shefave, dhe jo përrallat e tua. Kur nuk nxjerr emrat mos bëj intervista.

          1. T
           Tifozi

           Per plaçke qe eshte dhe kjo , qe shefave u leshon goja leng , kur shohin surratin dhe bythet e kesaj idiotes , qe do te duket interesante me keto lloj deklaratash . Ik , moj , pirdhu !

           1. k
            ky eshte nji Skandal i vertete

            duket nji femer me nji Pamje te deshirushme per shume meshkuj qe ja din vleres shprehjes "seks bomb " . Ajo qe me cudit mua ktu, ne gjithe ate deshire te mire te Shefit e Vkeresim kundejt Moderatores seksi , eshte se : Nuk shoh asnji arsye qe nji femer kaq seksi te refuzoj ate kenaqsi kolegjiale !

            1. B
             Bieta

             Pyet Aulona Musten moj tyryfyçke te mesosh se çfare eshte sexy? Ketu me qendro moj Sabina meqe paske shkuar naten vone tani shih Stambollin per kar se kwtu askush nuk do kujtoje nje debile e spine qe nuk mban dot nje sekret.

             Lini një Përgjigje