Ivana Knoll “drithëron” rrjetin me videon e fundit

23 Maj 2023, 17:48Lifestyle TEMA

Ivana Knoll “drithëron” rrjetin me videon e fundit

Tifozja kroate, Ivana Knoll, ka postuar së fundmi një video në Instagram ku ka ‘tronditur’ rrjetin.

Ajo shihet  e kthyer me shpinë  duke treguar të pasmet të cilat i ka mbajtur në duar teksa pozonte me taka të larta.

Knoll poston shpesh foto ku ekspozon format e saj bombastike.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

2 Komente

 1. X
  XXXL

  Punojne vetem nga mbrapa nga prona e mutit, duhen kontrolluar sa u eshte zmadhuar verra.

  1. L
   Lina pg

   Jo moj moter , ne kohen tone kishte lezet pamja e jashteme. Sot lakuriq dhe ta shpifin. Turp laviret. Skan pike turpi.

   Lini një Përgjigje