FOTO: Jeff Bezos i propozon të dashurës në superjahtin 500 milionë dollarësh

23 Maj 2023, 12:56Lifestyle TEMA

FOTO: Jeff Bezos i propozon të dashurës në superjahtin 500

Miliarderi i Amazon, Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez u fotografuan të dashuruar në superjahtin e tij prej 500 milionë dollarësh në fundjavë në Festivalin e Filmit në Kanë gjatë odisesë së tyre mesdhetare.

Mirëpo ky udhëtim kishte një arsye të fortë.

Ata janë fejuar pas 5 vitesh së bashku. Lajmi konfirmohet për Page Six nga një burim i afërt i çiftit. Lauren, 53 vjeçe, është parë me një unazë gjigante diamanti në gishtin e saj të martesës.

E ndërsa të tjerë, flasin edhe për një martesë shumë shpejt.

3 Komente

 1. J
  J.Q.R.e ku i kane..

  Ky seshte as pake Miliardere .. Miliardere jane Spiunat si Saliu Penecilia Ilirir florriri Anastas Angjeli Vasili qori Blendi Fevziu Arjan Cani Mediu djali i Gaturines e shum e e shume kurva Kriminele qe pasurite e tyre e kane vene mbi gjakun e te gjithe Qytetareve.. Ne cdo Euro te ketyre kurvave Miliardere ,, jane vene nga pikat e gjakut te shume Prinderve Pleqeve dhe shume Femijeve dhe ne vecanti per ata qe jane vrare ne keto 32 vite..

  1. J
   J.Q.R.e ku i kane..

   Ky seshte as pake Miliardere .. Miliardere jane Spiunat si Saliu Penecilia Ilirir florriri Anastas Angjeli Vasili qori Blendi Fevziu Arjan Cani Mediu djali i Gaturines e shum e e shume kurva Kriminele qe pasurite e tyre e kane vene mbi gjakun e te gjithe Qytetareve.. Ne cdo Euro te ketyre kurvave Miliardere ,, jane vene nga pikat e gjakut te shume Prinderve Pleqeve dhe shume Femijeve dhe ne vecanti per ata qe jane vrare ne keto 32 vite..

   1. ,
    ,,

    Me kete fytyre qe ka ky si hajdut vreshti asnje femer sdo tja hidhte qyrret por rrofshin parate qe asnje nuk e di si i ka bere

    Lini një Përgjigje