Çiljeta “braktisi” Berishën, Stresi: Do e kisha prangosur përgjithmonë

22 Maj 2023, 13:41Lifestyle TEMA

Çiljeta “braktisi” Berishën, Stresi: Do e kisha

Reperi Arkimed Lushaj i njohur gjerësisht nga publiku si Stresi, i ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, është përballur dhe me pyetje pikante gjatë intervistës.

Në nga pyetjet ka qenë se cilën nga femrat që njeh do i prangoste përgjithmonë, ai zgjodhi Çiljeta Xhilagën dhe për këtë paska një arsye mjaft interesante!

Stresi: E para është Çiljeta, do e kisha prangosur përgjithmonë, meqë e deshët një emër. Me të parën që do merresha është ajo.

Ronaldo Sharka: Ndoshta nga fakti që Çiljeta bëri këtë ndryshimin kohët e fundit që kaloi nga lali Eri.

Stresi: Dëgjo, politika është hobi, primare është muzika.

Ronaldo Sharka: Po ti je fansi i politikës. Përveç Çiljetës ti ke bërë një postim që ke thënë berishjan deri në vdekje.

Stresi: Po ajo dihet.

Ronaldo Sharka: Njerëzit kanë menduar se është thumb për Luizin.

Stresi: Jo, s’ka të bëjë fare, ajo është e drejta e tij dhe unë respektoj të drejtën e çdo kujt, se unë jam askush të gjykoj…

Ronaldo Sharka: Atëherë e kishe për Çiljetën?

Stresi: Për Çiljetën po.

2 Komente

 1. S
  Salkari

  Mos e torturo Stresin me pyetje te tilla .....ka zbritur nga pema per nje dore bar , jepja dhe mos ja be jeten te veshtire .....mos haro , vetem nje dore bar dhe pak uje ....

  1. A
   Artan

   Shko or idjot i shkund kusj flet ti i biri kurves dhe plehres funderrinat e kazanit llumi jeni ju Djal legen

   Lini një Përgjigje