FOTO: E shtrirë në krevat topless, modelja ukrainase nuk i lë vend imagjinatës me videon e fundit

22 Maj 2023, 12:54Lifestyle TEMA

FOTO: E shtrirë në krevat topless, modelja ukrainase nuk i lë

Modelja ukrainase e “Playboy”, Nadia Rusu, është gjithmonë në vëmendje në “Tiktok” për shkak të postimeve të saj provokuese.

Së fundmi, bukuroshja 27-vjeçare ka postuar një video ku shfaqet në tren topless, e shtrirë në krevatin e klasit të parë.

Nadia gjithashtu është shumë e angazhuar me sportet dhe këtë e ka treguar në postimet e saj. Sportet e saj të parapëlqyera janë tenisi dhe atletika.

@nadin__69

# Fake Body #

♬ Reason - XO TEAM

2 Komente

 1. a
  allah - jallah xhelato q' mbi gjuh t'shkrin

  pa ket loj omelsine ,s'jeto dot knjo dynjah

  1. a
   albino

   Kjo eshte kocke e lekure nga lufta. Na nxirr me mire Demi Rose qe eshte gjithe tul .. ha ha ha

   Lini një Përgjigje