FOTO: Missi shqiptar shfaqet joshëse në bikini

22 Maj 2023, 16:22Lifestyle TEMA

FOTO: Missi shqiptar shfaqet joshëse në bikini

Modelja Adrola Dushi konsiderohet njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Ish-Missi vazhdon tash e sa vite të jetë e angazhuar në punën e saj si modele.

Adrola numëron shumë fansa në llogarinë e saj në Instagram e cila së fundi ka realizuar një fotosesion të ri mahnitëse.

Në imazhet e fundit bukuroshja shfaqet me bikini në një plazh duke nxjerr në pah linjat trupore fantastike.

Duke pozuar tërësisht pa makijazh e pa filtra, supermodelja vjen në formë të mrekullueshme.

Komplimentet krahas fotografisë nuk munguan as nga ndjekësit e miqtë që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Padyshim që me këtë rast ajo theksoi linjat e formësuara trupore, për cilat komentohet tej mase

Theksojmë që Adrola përndryshe krahas angazhimeve profesionale është edhe një nënë e një djali nga martesa me ish-partnerin, Adis Patushi.

Sa i përket statusit të saj aktualisht, Adrola po vazhdon ta ruaj me fanatizëm duke mos zbuluar nëse është në një lidhje të re dashurie

 

4 Komente

 1. Y
  Yll fare ...

  Esmere , e omel .top sheqere , pran detit ____-oh Zot c'ishte kjo jet e kot !

   1. Y
    Yll fare ...

    ndoshta mundet te jet edhe ashtu Unika , por un i dua Esemraldat

    1. k
     karderri

     qi nje gabele dhe te vete vaj tere jeten

   Lini një Përgjigje