Shefja e ëndrrave, Beyonce porosit 2000 euro ushqim për stafin e saj

23 Maj 2023, 11:55Lifestyle TEMA

Shefja e ëndrrave, Beyonce porosit 2000 euro ushqim për stafin e saj

Beyoncé ka shpenzuar gati 2,000 dollarë në restorantin ‘Nando’s’ së fundmi, ndërsa ajo po vazhdon turneun e saj botëror në Mbretërinë e Bashkuar.

Mbretëresha e muzikës bleu për të gjithë stafin e saj në restorantin e njohur përpara se të niste  koncertin e saj.

Këngëtarja e hitit “Crazy In Love” porositi  rreth 110 hamburgera pule, dhe ushqime të tjera nga menuja duke llogaritur një faturë marramendëse prej 1800 dollarësh.

41-vjeçarja u sigurua që grupi i saj të ushqehej, duke ofruar menunë e restorantit si dhe ushqime vegjetariane që ata të kishin mundësi zgjedhjeje.

Burimet për Daily Mail, tregojnë se artistja nuk përdori ndonjë emër të rremë për të bërë porosinë. Gjithashtu në rrjet po qarkullon dhe fotoja e faturës ku tregon të gjitha porositë dhe çmimin total.

Kujtojmë se Beyonce dhe Jay Z sapo kanë blerë rezidencën më të shtrënjë në Kaliforni me vlerë 200 milionë dollarë.

Tashmë ajo ka nisur turneun e saj “Renaissance” i cili ka një sukses madhështor duke shënuar kështu dhe rikthimin e saj në skenë pas 6 vitesh mungesë.

Shefja e ëndrrave, Beyonce porosit 2000 euro ushqim për stafin e saj

 

 

4 Komente

 1. B
  Black Jack

  Qeka kput n’sume me 2000 $$ qifsh veten ti dhe ajo , ca Jane 2000 $ ??, nothing 1200 i lashe une pardje ne restaurant vete I gjashte , dhe se rrujta, ajo dhe juve qe habiteni 2000 $ ju duken shume ?? frugal people

  1. T
   TURIEMIGR

   PO TALLENI ? 2000e CFARE JANE ? PER SA VETA JANE ?? MOS NUK ESHTE E SAKTE SHUMA ? MOS MUNGON NDONJE O ?

   1. P
    Pirdhni se liroheni.

    Nuk mbarojne ndonjehere historite me baxhella, e sidomos me jevga qe na shfaqen si te bardha duke lyer lekuren e zeze.

    1. L
     Lola Gramsh

     Edhe une te zhvishem lakuriq nxjerr me shume se ajo. Dava kurvash aman..

     Lini një Përgjigje