FOTOT/ "Lëpirës, shko shit shalqinj në Lushnje", modelja përplaset me gazetarin: Je non grata në Shqipëri

24 Maj 2023, 10:32Lifestyle TEMA

FOTOT/ "Lëpirës, shko shit shalqinj në Lushnje",

Kejvina Kthella dhe Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” kanë pasur marrëdhënie të mirë derisa ndodhi shpulla e famshme.

Pas kësaj, Kejvina u përjashtua duke bërë që më pas drama të niste jashtë shtëpisë për modelen. Luizi pavarësisht përplasjes mbante ende veshur bluzën e saj deri në momentin që Kiara i kërkoi ta hiqte.

E me “kunje” sot Kejvina ia ka rikujtuar. Në postimin e fundit të Luizit ajo i ka kërkuar bluzën publikisht, mirëpo duket se kjo ka sjellë një ‘luftë’ me Ronaldo Sharkën, ish-banorin e ‘BBV’. 

Replikat:


Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follow.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.

 

Lini një Përgjigje