FOTO: Modelja shqiptare shfaqet 'tronditëse' me bikini

5 Dhjetor 2023, 15:42Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja shqiptare shfaqet 'tronditëse' me bikini

Dorina Gegici pa dyshim është një prej modeleve më të bukura shqiptare.

Modelja super seksi ka pozuar sërish, teksa është shfaqur me bikini e shtrirë në shtrat duke i lënë pak vend imagjinatës.

Bukuroshja shfaqet me një kapuç në kokë dhe duket shumë bukur në këtë postim i cili ka marrë mijëra pëlqime në Instagram.

 

4 Komente

 1. p
  profesorii

  ca domethene "duke i lene pak vend imagjinates". eshte nje fraze qe e lexoj shpesh, dhe jam kureshtar cfare perfshin ky procesi. cila student/e i qendis keto artikuj

  1. X
   XXXL

   O Mero koqja cdo kurve na e paraqet per modele, fotot e tyre jane te vlefshme vetem per ushtaret..... E ke kthyer gazeten ne reklame kurvash, por te pakten veri nje pulle te kuqe dhe shenjen 18.

   1. A
    Arabi

    Sikur e kan lar me kandexhin.

    1. .
     ...

     Ke kush Motel punon kjo "tronditsja" qe duket si kurve nevojtoresh?

     Lini një Përgjigje