FOTO: Modelja zhvishet tërësisht teksa ekspozon trupin nga vaska

29 Mars 2023, 12:23Lifestyle TEMA

FOTO: Modelja zhvishet tërësisht teksa ekspozon trupin nga vaska

Ish-ylli i "EastEnders", Maisie Smith, ka shfaqur një pamje të egër, ndërsa hoqi të gjitha veshjet për një banjë intime.

Ylli 21 vjeçar, po kalon disa ditë pushimi në Dubai me të dashurin Max George, 34 vjeç, dhe dyshja kanë përditësuar rregullisht ndjekësit e tyre me udhëtimet e kryera.

Duke mbajtur një gotë shampanjë para fytyrës, Maisie dukej e relaksuar si kurrë më parë ndërsa pozonte në vaskë, me këmbët që mbulonin në mënyrë strategjike gjoksin e saj.

“Dhe relaksohuni...”, shkori ish-ylli në postim.

2 Komente

 1. O
  Ohhhh Madam . Zhvishu _ aman !

  Kur e shikon aty ne ate foto ,ne Port ,me veshtrimin drejt Jahtevemne ate Kapele tip "Ombrerone" ate trup zhveshur e ate veshje qe i rrethon format aq seksi _ s'mundet tI urosh gje tjeter ,vesce te Zhvishet sa me par dhe te nbyteshe me te ne ate Vaske full shkum

  1. r
   relax maj ta marsha relax

   oh le le

   Lini një Përgjigje