FOTO: Në fustanin e tejdukshëm, Olta Gixhari tregon format 'bombastike'

20 Nëntor 2023, 11:30Lifestyle TEMA

FOTO: Në fustanin e tejdukshëm, Olta Gixhari tregon format

Olta Gixhari është shfaqur edhe një herë joshëse e atraktive.

Pak ditë pasi u bë lajm me fustanin ngjyrë gri që i tregonte përsosmërisht format trupore, Olta kësaj radhe është shfaqur akoma edhe më e zjarrtë.
Me një fustan të zi prej dantelle aktorja tregoi gjoksin perfekt dhe të pasmet e formësuara.

Valdrin Sahiti është përkujdesur për fustanin, ndërsa Arbër Bytyqi për grimin e saj.

 

6 Komente

 1. G
  Gaxhgauni

  Me sa duket kjo Olta e kap llarin dhe i jep te kupotoje , e ben telef , e lodh e lodhe deri sa llari e peshtyn ne surat Olten .....

  1. q
   qivaci

   Kjo femer e meriton nje sence te fuqishme treshe

   1. e
    eksperti

    Si shpirt eshte kjo cuca,por zemren e ka bloze

    1. S
     Shqiptari

     A ka burr ta lidhi ket femer mer zot apo jo , ja paska pi longun atij qyqarit , ngeli ne Tiran me ka harru çuni thon pastaj , domozdo te harron te ikesh me muj nga shpia te harron dhe lagjia .

     1. f
      fshatari rroçkegunge

      kurven nuk e ben dot grua per shtepi. Epo tani, qejfe qejfe kjo dynja

     2. P
      Pune kurve

      Si aktore ishte nje funderine si kurve qe eshte vlen vetem per ne bordello. Dikur kur luante si kartore ne teater ka bere sherr me regjizorin qe nuk i jepte nje pjese ne shfaqe me seks LIVE.

      Lini një Përgjigje