FOTOT: Rita Ora tregon muskujt e barkut rrugëve të Nju Jork-ut

18 Nëntor 2023, 14:40Lifestyle TEMA

FOTOT: Rita Ora tregon muskujt e barkut rrugëve të Nju Jork-ut

Rita Ora u pa duke dalë nga palestra në New York City të enjten pas një stërvitje intensive.

Këngëtarja, 32 vjeçe, tregoi muskujt e saj të barkut e veshur me një bluzë të zezë të shkurtër.

Ajo përpiqej të dukej e rezervuar me syze të zeza dhe e plotësoi pamjen me një palë atlete sportive, shkruan DailyMail.

Rita ishte pa makijazh gjatë daljes, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

 

 

 

4 Komente

 1. B
  Bedri Pejani

  Rita Ora nje kurvice kosovare e destinuar per cdo zezak

  1. P
   Pjeshka

   Per sa kohe nuk tregon P... pa/me lesh eshte ne rregull!

   1. k
    kineze me fame Boterore !

    E jema e kesaj Kineze ne nje Interviste thoshte : vajza ime Rita eshte nje nikoqire ne guzhine ! Hajde besoje qe kjo eshte nje nikoqire ne guzhine ! kjo eshte nikoqire vetem kure eshte siper carit !

    1. M
     Moza

     Sa me lezet i ul breket....

     Lini një Përgjigje