VIDEO: Modelja e famshme zhvishet në stadium, policia e dëbon

17 Nëntor 2023, 15:02Lifestyle TEMA

VIDEO: Modelja e famshme zhvishet në stadium, policia e dëbon

Modelja e njohur amerikane Danny Banks ka ngacmuar imagjinatën e fansave të bejsbollit së fundmi, teksa është zhveshur në një stadium.

Ajo ishte duke ndjekur nga tribuna ndeshjen e bejsbollit të Raiders në Las Vegas, kur shkoi përtej limiteve me sjelljen e saj.

Kjo lëvizje provokuese e modeles është vënë re nga policia dhe sigurimi i stadiumit, të cilët në mënyrë diskrete iu afruan dhe i kërkuan të largohej.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Danii ❄️???? (@danii.banks)

 

3 Komente

 1. N
  Niku

  Raiders jane skuader futbolli amerikan, jo bejsbolli. Sezoni i bejsbollit ka mbaruar, fillon ne prill prape.

  1. S
   Safiu

   Po se mos e di njeri ne shqiperi e pane ekip futbolli dhe nuk e kuptuan mire mbase e vendosnin dhe ekip rugby se e kam hasur dhe here te tjera

  2. X
   XXXL

   Te gjitha kurvat presin ndonje event sportin per tu zhveshur dhe per te bere buje, kur ngelen pa para dhe nuk i afrhet ndonje per t'i shkerdhyer.

   Lini një Përgjigje