FOTO: Kush është 21-vjeçarja shqiptare që mahniti publikun në eventin e bukurisë

17 Nëntor 2023, 10:38Lifestyle TEMA

FOTO: Kush është 21-vjeçarja shqiptare që mahniti publikun

Anxhela Tanuzi 21 vjeçarja nga Kruja e cila triufmoi në Miss Grand Albania, ka mahnitur me bukurinë e saj në kompeticionin ndërkombëtar të bukurisë.

Ajo ka përfaqësuar denjësisht Shqipërinë duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Miss Grand International.

E veshur me ngjyrat kuq e zi, ajo vodhi zemrat e teleshikuesve në spektaklin gjigant të bukurisë, duke u përzgjedhur si 1 ndër 25 fytyrat më të bukura në botë, nga 100 vende pjesëmarrëse në këtë kompeticion.

Spektakli i bukurisë u mbajt në Vietnam muajin e kaluar duke u finalizuar në finalen e madhe në 26 Tetor, atje ku debutuan të gjitha shtetet pjesëmarrëse.

4 Komente

 1. v
  vv

  Si jevge e kam pare live. Trup i patonifikuar dhe nje egoiste inatcore per gocat e bukura. Cmim i blere!

  1. b
   blero

   e mire shume/teper ne foto

   1. G
    Gezohet i gjithe fisi me shalet !

    hahahaha Familia e saje krenohet sidomos meshkujt qe ka ne Familie duke filluar qe nga Babai i saje ...sa me gezim po shkojme ne pune...

    1. G
     Gezohet i gjithe fisi me shalet !

     hahahaha Familia e saje krenohet sidomos meshkujt qe ka ne Familie duke filluar qe nga Babai i saje ...sa me gezim po shkojme ne pune...

     Lini një Përgjigje