"Mbreti i marijuanës" heq dorë nga tymosja pas shumë vitesh përdorim

17 Nëntor 2023, 11:43Lifestyle TEMA

"Mbreti i marijuanës" heq dorë nga tymosja pas shumë

Reperi dhe ylli i hip hopit Snoop Dogg ka njoftuar se do të ndalojë pirjen e marijuanës.

Artisti, emri i vërtetë i të cilit është Calvin Broadus, bëri njoftimin surprizë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.⁠

Ai tha: “Pas shumë shqyrtimesh dhe bisedash me familjen time, kam vendosur të heq dorë nga tymosja e marijuanës.

"Ju lutemi respektoni privatësinë time në këtë moment."

2 Komente

 1. I
  I ka ik truri

  Bravo. Tani vetëm miell të bardhë!

  1. B
   Bukpjeksi

   Tani ka ble benz 240, dhe e thith nga marmita.

   Lini një Përgjigje