FOTO: E shkujdesur dhe sportive, Bebe Rexha habit ndjekësit me “look-un” e ri

17 Nëntor 2023, 17:02Lifestyle TEMA

FOTO: E shkujdesur dhe sportive, Bebe Rexha habit ndjekësit me

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundi është fotografuar në aeroportin e Brisbanes, përpara turneut të saj të koncerteve në Australi.

Në fotot e siguruara nga DailyMail, 34-vjeçarja ishte veshur shumë thjeshtë, teksa bëri rrugën e saj përmes terminalit e veshur me një një kostum sportive në ngjyrë të zezë.

Pa makijazh dhe me flotë e lëshuara në shpinë, këngëtarja pothuajse nuk vu re fare nga fansat e saj pasi kishte pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Ajo dukej e shpërqendruar nga telefoni i saj ndërsa shkruante duke ecur drejt daljes.

Bebe Rexha nisi turneun e saj australian me një koncert në “Tivolit” në Brisbane më 11 nëntor, përpara se të shkonte.

 

1 Komente

  1. L
    Lexuesi gazetës

    Në një koncert , ja thyen kokën me celular. Kur s' di nga shkon, shiko nga vjen.Të ndjeki shembullin e rita orës dhe dua lipës, duke mos mohuar origjinën.

    Lini një Përgjigje