FOTO: Pozat e thjeshta dhe sensuale të Nevina Shtyllës

29 Nëntor 2023, 15:29Lifestyle TEMA

FOTO: Pozat e thjeshta dhe sensuale të Nevina Shtyllës

Nevina Shtylla këto ditë ka qenë aktive në rrjetet sociale, ndërsa nuk kanë munguar imazhet nga disa ditë pushimi që ajo po kalon në Itali, pikërisht në qytetin e Venezia.

Moderatorja ka mahnitur me veshjen e saj me një fustan të zi të shkurtër, kombinuar me çizme të gjata deri tek gjuri.

Kujtojmë që Nevina ishte vetëm 16 vjeçare kur u shpall ‘Miss Shqipëria 2010’, në spektaklin që u organizua në Kalanë e Gjirokastrës.

7 Komente

 1. R
  Raimond vlonjati

  Kjo eshte femer pa bythe. Puno per bythet o idiote .Edhe filxhanin e kafese nuk di ta mbaje kjo goc. E mban sikur eshte got uji, njelloj sikur mban kete timin lol. Por keshtu kinge qenka

  1. .
   .

   Nevina eshte super yll. Vajze sharmante dhe me klas. E bukur nga brenda dhe nga jashte jo si ca te tjera qe sillen si buce rrugesh si Eva Murati psh.

   1. p
    prifti i Rrezes

    pa vene doren ne plage, nuk besoj !

    1. P
     Prift Sotiri

     Mos flit kot, ta merr hakun perendia.

   2. X
    Xha Beqo

    Kush e mban kete gocen????

    1. H
     Hesht me mire, kur s’ke gje per te thene

     Duhet patjeter ta mbaje dikush! Te mbaje veten nuk ka shance sipas teje. Vetem m… nga goja, se per ndonje fjale te mire joooo Kur s’ke gje per te thene me mire hesht.

    2. I
     I.M

     Tamam poza dimri, prit te vij vera dhe me robebanjo pastaj.

     Lini një Përgjigje