FOTO: Vajza e aktorëve të njohur, ylli më i ri në OnlyFans

23 Shkurt 2024, 13:22Lifestyle TEMA

FOTO: Vajza e aktorëve të njohur, ylli më i ri në OnlyFans

Vajza e Charlie Sheen dhe Denise Richards, Sami Sheen, ndau disa foto të zjarrta të saj në rrjetin social Instagram, duke pozuar me bikini ajo tregoi format tërheqëse.

Ylli i OnlyFans shfaqi format me bikini duke treguar se zotëron një fizik të formuar dhe të hijshëm.

Ajo mbante një kapelë kauboj në kokë, ndërsa pushonte në ishullin e rrallë të Kaua-s në Hawai.

 

Lini një Përgjigje