FOTO: Vildane Zeneli nuk i ndal pozat provokuese me bikini në Instagram

30 Nëntor 2023, 14:30Lifestyle TEMA

FOTO: Vildane Zeneli nuk i ndal pozat provokuese me bikini në Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, shquhet për fotografitë seksi që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, duke publikuar fotografi dhe video, kryesisht me përmbajtje provokuese.

Një gjë të tillë, Vildane e ka bërë edhe në postimin e fundit, ku ka shfaqur trupin duke pozuar në bikini.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kësaj radhe ka pozuar në bikini ngjyrë jeshile, ndërsa nuk ka hezituar të vërë në pah të pasmet dhe bakrun e sheshtë.

 

2 Komente

 1. f
  fshatari rrockegunge

  sa kar ka ngrene gopi Vildanes…….. te kishte goje te tregonte tmerret

  1. A
   Afrikani udhetues

   Ruspije alvaneze qe zhgerryhet me lloj lloj trafikanti dhe te huaji. Kjo tregon sa rrace antike jemi

   Lini një Përgjigje