FOTO: Trejsi Sejdini rikthen verën dhe i vë flakën rrjetit me poza provokuese

30 Nëntor 2023, 10:30Lifestyle TEMA

FOTO: Trejsi Sejdini rikthen verën dhe i vë flakën rrjetit me

Modelja Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless. 

Ajo numëron mbi plot një milion ndjekës në rrjetet sociale. Trejsi Sejdini ka zgjedhur se fundmi që t’i argëtojë fansat e saj me një foto nga plazhi duke rikujtuar ditët e nxehta të verës.

Modelja bukuroshe ka provokuar fansat, teksa nuk heziton të tregojë format e saj e ulur në një rrjetë lëkundëse në mes të detit.

2 Komente

 1. T
  Tani

  Jemi ne jeten e monogamis jo te poligamis per kete dalin qe te kthehemi si parahstorik ne poli gami se u velen

  1. f
   fshatari rrockegunge

   Trejsi duhet qire fort !

   Lini një Përgjigje