VIDEO/FOTO: Modelja shqiptare nuk pyet për të ftohtin, pozon me bikini në mes të borës

29 Nëntor 2023, 16:51Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Modelja shqiptare nuk pyet për të ftohtin, pozon me bikini

Supermodelja shqiptare Sindi Myftari e shpallur Miss Durrësi në vitin 2018 është një nga modelet më seksi të "Instagram"-it. Ajo shpesh ndan me ndjekësit foto tejet provokuese, ku nuk ngurron të tregojë format perfekte.

Bukuroshja së fundmi ka postuar një video me bikini duke pozuar në borë. Duket se modelja nuk pyet për temperaturat e ulta ku dhe shumë ndjekës ja kanë vënë në dukje këtë fakt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sindi Myftari (@sindi_myftari)

4 Komente

 1. l
  lani

  karin ne bythe

  1. K
   Klevio aeroplani

   Lano shko ke Gaz Bardhi, mos u mer me vajzen, na e le neve, qe e fusim ku duhet.

  2. F
   Futja plot

   Paidhaqe...kock e lekur

   1. K
    KURVARI

    Do te ftohet dafllaku mi zemer

    Lini një Përgjigje