Me bikini dhe pizhame, ish-kryeministrja e Finlandës ndan fotot seksi në Instagram

29 Nëntor 2023, 16:44Lifestyle TEMA

Me bikini dhe pizhame, ish-kryeministrja e Finlandës ndan fotot seksi

Që pas largimit nga politika, ish-kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e ka mbushur Instagramin me momente të shkujdesura nga jeta e saj.

“Foto të zgjedhura rastësisht nga udhëtimet e mia të fundit”, është titulli i albumit të saj të fundit.

Ish-liderja e socialdemokratëve finlandezë duket se e ka marrë si të mirëqenë udhëtimin në jetën e saj të re si beqare dhe nuk ngurron të ndajë me ndjekësit as foto me rroba banje apo pantallona të shkurtra. Ajo që vihet re është se është në formë mjaft të mirë fizike.

Realiteti i ri i Marin përfshin një ndryshim rrënjësor jo vetëm në jetën e saj profesionale, por edhe në atë personale, pasi pak muaj më parë ajo bëri kërkesën për divorc nga bashkëshorti i saj prej tre vitesh, Markus Räikkönen.

6 Komente

 1. d
  dsa

  Kjo shuruflla ngref t'a kesh t'a ul menjehere k...., na e shpife o Mero Tulla.

  1. a
   asd

   O loqe qe ben sikur ke ne shtepi Claudia Cardinale.Ik bjeri me dore, gjithmone nese te ngrefet.Fli heret se ke lopen per te kullotur neser.

  2. D
   Drejtesia

   E ku eshte foto me bikini dhe pizhame? Maskarenj gazetar dhe ju vjen keq kur ju therrasin kazan plehrash!

   1. H
    Homer

    ..po puna e Komisarit ishte loja ha ha ????

    1. Çmënduria

     Rrushi shko shiko porno se ketu eshte per tjeter gje, mqse po prisje te shikoje duc

    2. l
     lani

     ha buke moj lekure

     Lini një Përgjigje