FOTO: Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagram-i me postimet e fundit

30 Nëntor 2023, 12:34Lifestyle TEMA

FOTO: Seksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga

Jus Lopez mori një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me seksbomban e “Onlyfans” që tregoi hapur mbështetjen e saj për Leo Mesin dhe Argjentinën e tij.

Së fundmi, bukuroshja latine është bërë një person mjaft viral në rrjetet sociale, ku vazhdon të tregojë format e saj të nxehta.

Gjithsesi, postimet e fundit kanë sjellë një vëmendje akoma dhe më të madhe, pasi kanë shkuar në limitet e “Instagram”-it, duke i treguar thuajse të gjitha.

1 Komente

  1. G
    Gran Polla

    Ja ke lala, ta ve i her lala

    Lini një Përgjigje