FOTOT: Angela Martini përfundon në spital, çfarë i ka ndodhur modeles shqiptare?

7 Gusht 2022, 14:33Lifestyle TEMA

FOTOT: Angela Martini përfundon në spital, çfarë i ka

Angela Martini është një modelet shqiptare më të komentuara në median rozë. Ajo di gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes dhe herë pas here shfaqet shumë provokuese.

Modelja shqiptare që jeton prej vitesh në SHBA, ka postuar një foto në InstaStory, ku shihet e shtrirë në spital, duke marrë serum. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur pasi nuk ka dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore.

 

1 Komente

  1. T
    Tomi

    Eshte tejqire me shume gallofer, ja c’i ka ndodh

    Lini një Përgjigje