Këngëtarja shqiptare thumbon kolegët: Pandemi tallavaje në industrinë muzikore

7 Gusht 2022, 11:28Lifestyle TEMA

Këngëtarja shqiptare thumbon kolegët: Pandemi tallavaje në

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. 

Së fundmi, ajo ka habitur me postimin e fundit në Instastory, ku ka thumbuar haptazi kolegët e saj, duke shkruar se tashmë industria muzikore është kthyer në një “pandemi tallavaje”.

“Sa e turpshme” vijoi ajo.

Por me kë e ka këngëtarja. Këngëtarët shqiptarë akuzohen së shumti për blerje klikimesh, këto akuza zakonisht vijnë nga vetë kolegët e tyre. 

 

2 Komente

 1. D
  Detari

  populli eshte musliman dhe si gabel qe jane ne ADN ate muzike preferojne.

  1. A
   Arzt

   Pse kjo çfare prodhon? Mua muzika e saj me duket tallava e shkuar tallavase

   Lini një Përgjigje