FOTOT: Bella Hadid pas sëmundjes së rëndë shfaqet tullace dhe e veshur si robot

12 Shtator 2023, 15:30Lifestyle TEMA

FOTOT: Bella Hadid pas sëmundjes së rëndë shfaqet tullace

Bella Hadid ka realizuar një set fotografik e cila shihet e shndërruar në një aliene, e frymëzuar nga AI për fushatën e fundit të “Heaven by Marc Jacobs”.

Në disa foto të këtij seti 26-vjeçarja shihet tullace, si robot me një veshje metalike. Në disa foto të tjera ajo ka pozuar nudo.

Së fundmi, Bella Hadid ka kaluar një problem të rëndë shëndetësor pasi përmes rrjeteve sociale u ka treguar miliona ndjekësve të saj, se si e kaloi fazën e trajtimit të sëmundjes Lyme.

 

1 Komente

  1. L
    Leo

    Shpelajinintrurin miletit.me.bella hadid si robot. Se shpejti AI do ju kontrolloj she kur te dhisni. E dhjera shton karbonin ne atmosfere qe shkakton ngrohken globale sipas komunisteve europian e amerikan bashke me gates e Sorros NE krye

    Lini një Përgjigje