FOTOT: "Bisedat më të bukura në botë", Bora Zemani pozon nga shtrati

20 Nëntor 2022, 15:21Lifestyle TEMA

FOTOT: "Bisedat më të bukura në botë", Bora Zemani

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Ajo përflitet vazhdimisht për lidhjen me Donald Veshajn, që nga periudha e Big Brother VIP, një vit më parë.

Çifti tashmë po shijojnë romancën e tyre, duke lënë pas të shkuarën. Ata madje nuk ngurojnë të ndajnë herë pas here foto dhe video në rrjetet sociale.

Mirëpo, së fundmi, Bora ka ndarë disa foto nga shtrati me të birin. Ata shihen duke biseduar, ndërsa moderatorja i ka konsideruar si më të bukurat në botë.

“Bisedat me te bukura ne bote!”, ka shkruar ajo krahas imazheve të ëmbla me Arborin.

4 Komente

 1. R
  ROÇKODAN

  oooo u qifsha Boren na çate karin me kete karkurve

  1. T
   Tarrasi

   Bora shurra, ca i gjeni interesante kesaj more njerez te skiptarise?! Ajo vetem flet brockulla me ato nofullat si te paralizuara, shkon hu me hu se fundmi me kte jevgun vlonjat nga lushnja.

   1. J
    Jacques Brel

    La chanson des vieuxamants

    1. ?
     ??

     Keni kaq kohe qe flisni per Boren, po per Shiun kur e keni ndermend se jemi ne pritje

     Lini një Përgjigje